Amir Bilali Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
RL2 | 11 (4) | 682 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 11 (4) | 682 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Azerbaidjan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premyer Liqa | 12 | 1063 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1063 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
First League | 13 (1) | 1009 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
|
|
Montenegro Cup | 3 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (2) | 1189 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2022 |
|
Kazakhstan Cup | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 8 (2) | 517 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (3) | 607 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Liga 1 | 16 | 1440 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 6 (1) | 451 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (1) | 1891 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 15 (2) | 1161 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 15 (2) | 1161 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
2 (1) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
1. SNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
1. SNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
1. SNL | 13 (2) | 921 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 13 (2) | 921 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
RL2 | 11 (4) | 682 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Premyer Liqa | 12 | 1063 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
First League | 13 (1) | 1009 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2022 |
|
Premier League | 8 (2) | 517 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Liga 1 | 16 | 1440 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 6 (1) | 451 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 15 (2) | 1161 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
1. SNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
1. SNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
1. SNL | 13 (2) | 921 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Azerbaidjan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Montenegro Cup | 3 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Kazakhstan Cup | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 (1) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:50
Club Brugge heeft goud in handen dankzij aankopen uit tijd Dévy Rigaux
10:29
Gonzalo Crettaz in waarde verdubbeld bij NEC dankzij sterke prestaties
09:54
Dennis Man derde keuze na uitblijven zomerse transfer: welk perspectief is er nog bij PSV?
09:34
Hoe goed is Nico Paz eigenlijk in aanloop naar Feyenoord tegen Como?
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 13 oktober
- 4K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

