Álvaro Fidalgo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (1) | 549 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
21 (4) | 1538 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (7) | 2288 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Champion of Champions | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 4 | 357 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FIFA Club World Cup Play-In | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Leagues Cup | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 733 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
42 (5) | 3345 | 8 | 9 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 42 (5) | 3345 | 8 | 9 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Campeones Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 8 (1) | 641 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Leagues Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
MLS All-Star | 1 (1) | 35 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (2) | 1066 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Champion of Champions | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
41 (4) | 3361 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (4) | 3451 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
41 (5) | 3226 | 3 | 9 | 1 | 0 | 1 |
| Total | 41 (5) | 3226 | 3 | 9 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2022 |
|
Copa por México | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
39 (3) | 2993 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 39 (3) | 2993 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
NCL | 7 | 610 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 610 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 22 (10) | 1163 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (1) | 938 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (12) | 2121 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
International Champions Cup | 1 (1) | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
9 (1) | 549 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (4) | 1538 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
42 (5) | 3345 | 8 | 9 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
41 (4) | 3361 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
41 (5) | 3226 | 3 | 9 | 1 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
|
39 (3) | 2993 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SSD | 22 (10) | 1163 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (1) | 938 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Champion of Champions | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Champion of Champions | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa por México | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 (1) | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
NCL | 4 | 357 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FIFA Club World Cup Play-In | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Leagues Cup | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Campeones Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 8 (1) | 641 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Leagues Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
MLS All-Star | 1 (1) | 35 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
NCL | 7 | 610 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
International Champions Cup | 1 (1) | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
FWC | 3 (2) | 95 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
15:03
AZ houdt mogelijk bonus over aan nieuwe transfer Yukinari Sugawara
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

