Alisson Farias Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Capixaba | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Centro-Oeste | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
V-League | 15 (1) | 1265 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 15 (1) | 1265 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Alagoano | 2 (2) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
BSC | 3 (1) | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (3) | 170 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSB | 24 (5) | 1567 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 7 (2) | 261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (7) | 1828 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSB | 19 (6) | 1072 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 19 (6) | 1072 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 18 (8) | 836 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 18 (8) | 836 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
BSB | 34 | 2942 | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 6 (6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (6) | 2988 | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
BSB | 3 | 270 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 17 (5) | 1101 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 7 | 630 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 2001 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
BSB | 7 (3) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (3) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (3) | 579 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 11 (3) | 579 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
10 (9) | 217 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (10) | 236 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Capixaba | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
V-League | 15 (1) | 1265 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
BSC | 3 (1) | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSB | 24 (5) | 1567 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
BSB | 19 (6) | 1072 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
BSB | 18 (8) | 836 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
BSB | 34 | 2942 | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
BSB | 3 | 270 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 17 (5) | 1101 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
BSB | 7 (3) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
10 (3) | 579 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2016 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
10 (9) | 217 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Centro-Oeste | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Alagoano | 2 (2) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Catarinense 1 | 7 (2) | 261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Pernambucano 1 | 6 (6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Gaucho 1 | 7 | 630 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
CDB | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
