Alfons Sampsted Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
4 | 329 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 329 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (4) | 209 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 | 879 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 | 74 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (5) | 1212 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
17 (12) | 555 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (15) | 856 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
24 (6) | 1542 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (1) | 368 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (7) | 1910 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
13 (8) | 468 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NMC | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 750 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 538 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (9) | 1932 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
30 | 2637 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2637 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
NMC | 3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
18 | 1650 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 23 | 2100 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
29 (1) | 2546 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 29 (1) | 2546 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 (1) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
29 | 2562 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 29 | 2562 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Besta deild | 8 | 720 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 720 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSU | 12 | 1080 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1080 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
2 (2) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SWS | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
Besta deild | 17 (2) | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 17 (2) | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 | 329 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 (4) | 209 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 | 879 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
17 (12) | 555 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
24 (6) | 1542 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
13 (8) | 468 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
30 | 2637 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
29 (1) | 2546 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
29 | 2562 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Besta deild | 8 | 720 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSU | 12 | 1080 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
|
2 (2) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
Besta deild | 17 (2) | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 | 74 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
NMC | 3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SWS | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
5 (1) | 368 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
8 | 750 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 538 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 | 1650 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
3 (1) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 164 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
7 (2) | 477 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 9 | 810 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 10 | 879 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 23K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

