Alex Rolfini Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone A | 3 (1) | 184 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 184 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Serie C - Girone C | 16 (13) | 559 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Serie C Play-offs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (13) | 559 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Coppa Italia Serie C | 1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone A | 20 (9) | 880 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (10) | 914 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Coppa Italia Serie C | 2 (1) | 78 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone A | 27 (15) | 1203 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (16) | 1281 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Coppa Italia Serie C | 6 (1) | 389 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone A | 32 (9) | 1945 | 8 | 0 | 6 | 1 | 0 | |
|
|
Serie C Play-offs | 2 (2) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 40 (12) | 2368 | 9 | 0 | 7 | 1 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
Serie C - Girone B | 37 (8) | 2653 | 18 | 0 | 8 | 0 | 0 |
|
|
Serie C Play-offs | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (8) | 2743 | 18 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Serie C - Girone B | 31 (11) | 1700 | 3 | 0 | 5 | 0 | 2 |
|
|
Serie C Play-offs | 2 | 117 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (11) | 1817 | 3 | 0 | 6 | 0 | 2 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Coppa Italia Serie C | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C - Girone B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C - Girone B | 4 (4) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C - Girone B | 8 (6) | 286 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C Play-offs | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (11) | 340 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Coppa Italia Serie C | 3 (1) | 240 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone A | 33 (19) | 1301 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (20) | 1541 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Serie C - Girone B | 16 (11) | 540 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| Total | 16 (11) | 540 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2016/2017 |
|
Serie C - Girone A | 24 (19) | 864 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 24 (19) | 864 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Serie C - Girone A | 3 (1) | 184 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Serie C - Girone C | 16 (13) | 559 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Serie C - Girone A | 20 (9) | 880 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Serie C - Girone A | 27 (15) | 1203 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Serie C - Girone A | 32 (9) | 1945 | 8 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Serie C - Girone B | 37 (8) | 2653 | 18 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Serie C - Girone B | 31 (11) | 1700 | 3 | 0 | 5 | 0 | 2 |
| 2019/2020 |
|
Serie C - Girone B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone B | 4 (4) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C - Girone B | 8 (6) | 286 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Serie C - Girone A | 33 (19) | 1301 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Serie C - Girone B | 16 (11) | 540 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2016/2017 |
|
Serie C - Girone A | 24 (19) | 864 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Coppa Italia Serie C | 1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Coppa Italia Serie C | 2 (1) | 78 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Coppa Italia Serie C | 6 (1) | 389 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Coppa Italia Serie C | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Coppa Italia Serie C | 3 (1) | 240 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
14:53
De verborgen Nederlandse markt net over de Duitse grens
14:30
Premier League-seizoen moet worden geschrapt door Manchester City-schandaal
13:01
Matthijs de Ligt is terug bij Manchester United, maar wat is zijn perspectief?
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
