Adrián Marín Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Leagues Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (5) | 1172 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 3 | 264 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (5) | 1556 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 341 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (3) | 432 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (2) | 713 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (2) | 707 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (4) | 1510 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (5) | 322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 2 | 149 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (2) | 291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (7) | 852 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
League Cup | 4 | 353 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (2) | 2573 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (2) | 3106 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (3) | 2301 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (3) | 2682 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 (1) | 209 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (4) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (6) | 312 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (11) | 612 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (3) | 852 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (3) | 942 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 83 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (4) | 286 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 369 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
2 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 233 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 665 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (1) | 912 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (1) | 1002 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
3 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (1) | 925 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (3) | 1165 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
4 | 346 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 303 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 649 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
18 (5) | 1172 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
6 (2) | 341 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
10 (2) | 713 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
8 (5) | 322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
31 (2) | 2573 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
|
29 (3) | 2301 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
5 (4) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (6) | 312 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
12 (3) | 852 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
6 (4) | 286 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 (1) | 233 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
13 (1) | 912 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
11 (1) | 925 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
4 | 346 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
US Open Cup | 3 | 264 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 2 | 149 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
League Cup | 4 | 353 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
3 (1) | 209 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 83 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
3 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Leagues Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
10 (2) | 707 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
5 (2) | 291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
2 (2) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
4 (1) | 303 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 25K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

