Yadaly Diaby Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
FL2 | 3 | 226 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 226 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 33 (8) | 2211 | 9 | 1 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 34 (8) | 2331 | 10 | 2 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 72 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 13 (8) | 572 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FL2 | 13 (4) | 742 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (13) | 1386 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 3 (2) | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (9) | 1815 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (11) | 1969 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
25 (10) | 1353 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group K | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (10) | 1443 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
5 (5) | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
|
|
National 3: Group K | 12 | 1023 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (5) | 1087 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | ||
| 2020/2021 |
|
CFA Group C | 9 (4) | 460 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (4) | 460 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CFA Group C | 7 (4) | 272 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 (4) | 272 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
FL2 | 3 | 226 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FL2 | 33 (8) | 2211 | 9 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
FL2 | 13 (8) | 572 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 13 (4) | 742 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
28 (9) | 1815 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
25 (10) | 1353 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group K | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
5 (5) | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
|
|
National 3: Group K | 12 | 1023 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
CFA Group C | 9 (4) | 460 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CFA Group C | 7 (4) | 272 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 72 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 3 (2) | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 3 (3) | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 3 (3) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:15
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
09:52
Waarom Reiss Nelson bij Feyenoord voor kwaliteitsinjectie gaat zorgen
09:30
NAC Breda aast op akkoord voor Cherrion Valerius na verlaagd bod uit MLS
08:51
Verborgen kosten zetten transferbeleid van Feyenoord onder druk
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

