Woo-jae Jeong Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
K2 League | 3 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
K League 1 | 16 (2) | 1217 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (2) | 1307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ACC | 4 | 222 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 222 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
K League 1 | 11 (7) | 355 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (7) | 355 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 5 (3) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (3) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
K League 1 | 26 (4) | 1948 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 2 | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (4) | 2120 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
K League 1 | 28 (5) | 2185 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 28 (5) | 2185 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
K League 1 | 38 (2) | 3240 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 38 (2) | 3240 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
K2 League | 21 | 1860 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 1980 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
K League 1 | 11 (1) | 892 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (1) | 892 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
K League 1 | 32 | 2737 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Korean FA Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (1) | 2781 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
K League 1 | 33 | 2888 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 33 | 2888 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
K2 League | 27 | 1980 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 27 | 1980 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
K League 1 | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
K2 League | 3 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
K League 1 | 16 (2) | 1217 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
K League 1 | 11 (7) | 355 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
K League 1 | 26 (4) | 1948 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
K League 1 | 28 (5) | 2185 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
K League 1 | 38 (2) | 3240 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
K2 League | 21 | 1860 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
K League 1 | 11 (1) | 892 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
K League 1 | 32 | 2737 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
K League 1 | 33 | 2888 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
K2 League | 27 | 1980 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
K League 1 | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Korean FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Korean FA Cup | 2 | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Korean FA Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Korean FA Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ACC | 4 | 222 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
AFC | 5 (3) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:41
PSV moet miljoenen afstaan bij verkoop Sergiño Dest: Ajax en FC Barcelona profiteren mee
20:56
Ajax en Feyenoord op rapport: zo verging het hun 5 duurste aankopen
20:25
Feyenoord treft Como 1907: de vijf duurste spelers van beide clubs
19:57
Marcos Leonardo zakt weg bij Ajax: tijd begint te dringen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
Ajax kan huurlingen Tolu Arokodare en Simon Adingra 'goedkoop' inlijven
- 7 oktober
- 2K+ views

