Vladimir Screciu Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Liga 1 | 6 | 456 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Liga 1 | 36 (5) | 2827 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 3 | 331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (1) | 715 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 48 (6) | 3873 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
Liga 1 | 31 (5) | 2314 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 1 (2) | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (7) | 2389 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Liga 1 | 25 | 2096 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2186 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Liga 1 | 36 (2) | 2962 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
|
|
Romania Cup | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (3) | 358 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 44 (6) | 3410 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Liga 1 | 37 (3) | 3078 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 3 | 259 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (4) | 3454 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 16 (10) | 563 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
|
|
Romania Cup | 3 (2) | 116 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (13) | 702 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
BOB | 2 (2) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Liga 1 | 25 (6) | 1753 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (6) | 1753 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Liga 1 | 13 (4) | 864 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 3 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (4) | 1074 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Liga 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Liga 1 | 6 | 456 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Liga 1 | 36 (5) | 2827 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Liga 1 | 31 (5) | 2314 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Liga 1 | 25 | 2096 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Liga 1 | 36 (2) | 2962 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Liga 1 | 37 (3) | 3078 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 16 (10) | 563 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
BOB | 2 (2) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Liga 1 | 25 (6) | 1753 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Liga 1 | 13 (4) | 864 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Liga 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Romania Cup | 3 | 331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Romania Cup | 1 (2) | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Romania Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Romania Cup | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Romania Cup | 3 | 259 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Romania Cup | 3 (2) | 116 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Romania Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Romania Cup | 3 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
9 (1) | 715 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
6 (3) | 358 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
4 | 328 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
21C | 1 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

