Víctor Alonso Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (4) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (4) | 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Primera División | 20 (1) | 1433 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 118 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (1) | 1731 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Copa Constitució | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (1) | 350 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Copa Constitució | 1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 25 (12) | 817 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (13) | 887 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Copa Constitució | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 19 (4) | 1316 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (4) | 1706 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Copa Constitució | 2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 20 (1) | 1681 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (1) | 1891 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
3 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Primera División | 20 (1) | 1433 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Primera División | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Primera División | 25 (12) | 817 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Primera División | 19 (4) | 1316 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Primera División | 20 (1) | 1681 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Copa Constitució | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Copa Constitució | 1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Copa Constitució | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Copa Constitució | 2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
3 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (4) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 118 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
18:44
Transferwaarde Tjark Ernst bereikt recordhoogte na transfer naar Feyenoord
18:01
FC Volendam financiële winnaar na transferzomer in Keuken Kampioen Divisie
Populair transfernieuws
- 3 september
- 11K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 4 september
- 9K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
