Tomás Sandoval Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Liga de Expansión MX | 3 (1) | 183 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 183 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Liga de Expansión MX | 10 (1) | 677 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 10 (1) | 677 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
CSU | 5 | 347 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 30 (19) | 1172 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | |
| Total | 35 (19) | 1519 | 4 | 3 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
Primera División | 14 (2) | 1059 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (2) | 1105 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Primera D Metropolitana | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 21 (16) | 529 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 21 (16) | 529 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2022 |
|
|
3 (3) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (6) | 346 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (9) | 392 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
14 (14) | 166 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (5) | 85 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (19) | 251 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 (3) | 58 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 58 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
CSU | 3 (2) | 100 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 100 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
4 (3) | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (3) | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
4 (4) | 60 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (4) | 60 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
10 (7) | 308 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 10 (7) | 308 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Liga de Expansión MX | 3 (1) | 183 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Liga de Expansión MX | 10 (1) | 677 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2025 |
|
Primera División | 30 (19) | 1172 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| 2024 |
|
Primera División | 14 (2) | 1059 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Primera D Metropolitana | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 21 (16) | 529 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| 2022 |
|
|
3 (3) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (6) | 346 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
14 (14) | 166 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (5) | 85 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
3 (3) | 58 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
4 (3) | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 (4) | 60 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
10 (7) | 308 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CSU | 5 | 347 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CSU | 3 (2) | 100 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CSU | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

