Tomas Koubek Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Fortuna Liga | 33 | 2970 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 33 | 2970 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Fortuna Liga | 7 | 614 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 7 | 614 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
24 | 2160 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
TDC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2340 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
5 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
33 (1) | 2924 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (1) | 4184 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 23 | 2070 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2970 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 25 | 2250 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 900 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 3150 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Fortuna Liga | 26 | 2296 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 26 | 2296 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
Fortuna Liga | 17 | 1530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 17 | 1530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
Fortuna Liga | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
Fortuna Liga | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Fortuna Liga | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Fortuna Liga | 33 | 2970 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Fortuna Liga | 7 | 614 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
24 | 2160 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
33 (1) | 2924 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Fortuna Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 23 | 2070 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 25 | 2250 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Fortuna Liga | 26 | 2296 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
Fortuna Liga | 17 | 1530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
Fortuna Liga | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
Fortuna Liga | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
TDC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
5 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
9 | 900 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
China Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 3 oktober
- 2K+ views
Leo Sauer kent stroeve start en zit in lastige situatie na vertrek bij Feyenoord
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 4 oktober
- 2K+ views
Mika Mármol in waarde verdubbeld na uitstekende periode bij Feyenoord
- 5 oktober
- 2K+ views

