Tobias Lawal Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 | 1620 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2370 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 3 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 | 1854 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 | 2274 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 | 2880 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 41 | 3690 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
TLA | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
TLA | 15 | 1350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 | 1530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
TLA | 20 | 1797 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1797 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
TLA | 23 | 2070 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 | 2070 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
18 | 1620 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
21 | 1854 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
32 | 2880 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
TLA | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
TLA | 15 | 1350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
TLA | 20 | 1797 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
TLA | 23 | 2070 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 3 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
1 (1) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

