Tobias Arndal Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
DNL | 6 | 425 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 425 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
DNL | 26 (6) | 1503 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 26 (6) | 1503 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
DNL | 32 (1) | 2051 | 8 | 11 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 3 (2) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (3) | 2127 | 8 | 11 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
DNL | 31 (4) | 1896 | 2 | 10 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 2 | 116 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (4) | 2012 | 3 | 10 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
DNL | 7 (2) | 307 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 1 (1) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (3) | 344 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
2nd Division | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 2 | 134 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 134 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
2. Division - Group 1 | 15 (7) | 653 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 15 (7) | 653 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
2. Division - Group 1 | 9 (3) | 503 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 9 (3) | 503 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
11 (8) | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 11 (8) | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
20 (19) | 380 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 20 (19) | 380 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
DNL | 6 | 425 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
DNL | 26 (6) | 1503 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
DNL | 32 (1) | 2051 | 8 | 11 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
DNL | 31 (4) | 1896 | 2 | 10 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
DNL | 7 (2) | 307 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
2nd Division | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
2. Division - Group 1 | 15 (7) | 653 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
2. Division - Group 1 | 9 (3) | 503 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
11 (8) | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
20 (19) | 380 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Landspokal Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Landspokal Cup | 3 (2) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 2 | 116 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Landspokal Cup | 1 (1) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Landspokal Cup | 2 | 134 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:01
Waarom Feyenoord met contractverlenging Gjivai Zechiël een enorme slag slaat
12:59
Nieuwe uitdaging voor Amourricho van Axel Dongen: de opties in Nederland
12:40
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 3 september
- 5K+ views

