Tiago Almeida Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Premyer Liqa | 2 (2) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
PLC | 30 (4) | 2212 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (4) | 2212 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
PLC | 10 (5) | 464 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (6) | 491 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
League Cup | 2 (1) | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 18 (6) | 982 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (8) | 1142 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
League Cup | 4 (1) | 288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 30 (1) | 2603 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 36 (2) | 3071 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (3) | 1853 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (3) | 2192 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
22 (10) | 1168 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (10) | 1168 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
3 (1) | 207 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 207 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premyer Liqa | 2 (2) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
PLC | 30 (4) | 2212 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
PLC | 10 (5) | 464 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
PLC | 18 (6) | 982 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
PLC | 30 (1) | 2603 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
24 (3) | 1853 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
22 (10) | 1168 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
3 (1) | 207 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Taça de Portugal | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
League Cup | 2 (1) | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
League Cup | 4 (1) | 288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 2021/2022 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
