Thomas Dähne Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
G2B | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G3L | 35 | 3150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 35 | 3150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
G2B | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
G2B | 15 | 1350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Nord | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1620 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
G2B | 23 (1) | 2043 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (1) | 2163 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
G2B | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
GPO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
PKO Ekstraklasa | 25 | 2250 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 25 | 2250 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
PKO Ekstraklasa | 30 | 2645 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2645 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
PKO Ekstraklasa | 16 | 1403 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1673 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
FNV | 22 | 1945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 22 | 1945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2016/2017 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
FNV | 28 | 2476 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 28 | 2476 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
FNV | 1 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
G2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
TLA | 27 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 27 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
G2B | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G3L | 35 | 3150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
G2B | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
G2B | 15 | 1350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Nord | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
G2B | 23 (1) | 2043 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
G2B | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
PKO Ekstraklasa | 25 | 2250 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
PKO Ekstraklasa | 30 | 2645 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
PKO Ekstraklasa | 16 | 1403 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
FNV | 22 | 1945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2016 |
|
FNV | 28 | 2476 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
FNV | 1 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
G2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
TLA | 27 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 3K+ views
Gerucht: 'Ajax krijgt Hiroki Ito van Bayern München aangeboden'
- 26 augustus
- 3K+ views

