Ted Cann Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
15 | 1350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1710 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 7 | 660 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 750 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 18 | 1560 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1740 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
National League | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 11 (1) | 962 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (1) | 962 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
15 | 1350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 7 | 660 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Premier League 2 Division One | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division Two | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
National League | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division Two | 18 | 1560 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
National League | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 11 (1) | 962 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

