Tebogo Langerman Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 |
|
MTN8 Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 11 | 906 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 996 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
CAF Champions League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 6 (2) | 379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (2) | 379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CAF Champions League | 7 (3) | 430 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 21 (3) | 1594 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (6) | 2414 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
League Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 390 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
CAF Champions League | 7 | 622 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 2 (1) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 21 (1) | 1769 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2618 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
CAF Champions League | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
MTN8 Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 26 | 2340 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2520 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
CAF Champions League | 7 | 660 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 660 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SAP | 21 (2) | 1659 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 21 (2) | 1659 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
CAF Champions League | 8 (1) | 660 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (1) | 840 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
SAP | 24 | 810 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 24 | 810 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
SAP | 20 | 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 20 | 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
SAP | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SAP | 11 | 906 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SAP | 6 (2) | 379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SAP | 21 (3) | 1594 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SAP | 21 (1) | 1769 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SAP | 26 | 2340 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SAP | 21 (2) | 1659 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SAP | 24 | 810 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
SAP | 20 | 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
SAP | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
MTN8 Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
MTN8 Cup | 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
League Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
MTN8 Cup | 2 (1) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
MTN8 Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
CAF Champions League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CAF Champions League | 7 (3) | 430 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
CAF Champions League | 7 | 622 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CAF Champions League | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
CAF Champions League | 7 | 660 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
CAF Champions League | 8 (1) | 660 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
African Nations Championship | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
