Steve Cook Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
30 (7) | 2148 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (7) | 2268 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 | 2622 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2758 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
36 (1) | 3071 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 36 (1) | 3071 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (1) | 959 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (2) | 1061 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 246 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
17 (1) | 1460 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (1) | 2156 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
43 | 3698 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (1) | 3994 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (1) | 2430 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | |
| Total | 31 (2) | 2532 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
|
3 (1) | 201 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
31 | 2787 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (1) | 3078 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
34 (3) | 2766 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (3) | 3336 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
38 | 3420 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (1) | 3436 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
36 | 3196 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (1) | 3196 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
46 | 4103 | 5 | 1 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 47 | 4103 | 5 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 3420 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 3420 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (1) | 600 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (1) | 720 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
26 | 2340 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2520 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
3 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
30 (7) | 2148 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
31 | 2622 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
36 (1) | 3071 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
12 (1) | 959 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 | 246 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (1) | 1460 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
43 | 3698 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
29 (1) | 2430 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2018/2019 |
|
|
31 | 2787 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
34 (3) | 2766 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
38 | 3420 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
36 | 3196 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
46 | 4103 | 5 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
7 | 3420 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
8 (1) | 600 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 | 2340 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2010/2011 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
3 (1) | 201 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2011/2012 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

