Stefan Simic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Protathlima Cyta | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 371 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Cyprus Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 14 (7) | 706 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 349 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (7) | 1055 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Cyprus Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 19 | 1157 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Protathlima Cyta | 10 (2) | 748 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2085 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
3 | 275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 4 (1) | 298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
Croatia Cup | 2 (1) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 15 (4) | 996 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 147 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (6) | 1260 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Croatia Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 22 (9) | 1343 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (10) | 1553 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SuperSport HNL | 24 | 2160 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 24 | 2160 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Croatia Cup | 1 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 16 | 1310 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1411 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
International Champions Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (3) | 553 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (3) | 643 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (1) | 2114 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
UEFA Europa League Play-offs | 6 | 504 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2618 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
ISB | 16 (4) | 1080 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 16 (4) | 1080 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
UYL | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Protathlima Cyta | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Protathlima Cyta | 14 (7) | 706 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Protathlima Cyta | 19 | 1157 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 10 (2) | 748 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
SSD | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
SuperSport HNL | 15 (4) | 996 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SuperSport HNL | 22 (9) | 1343 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SuperSport HNL | 24 | 2160 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SuperSport HNL | 16 | 1310 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
9 (3) | 553 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
24 (1) | 2114 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
ISB | 16 (4) | 1080 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Cyprus Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Cyprus Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 | 275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Croatia Cup | 2 (1) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Croatia Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Croatia Cup | 1 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
4 | 349 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 (1) | 147 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
International Champions Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
UYL | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
21C | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

