Slavik Alkhasov Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
Azerbaidjan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premyer Liqa | 24 (5) | 1630 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (6) | 1674 | 2 | 1 | 5 | 1 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
Azerbaidjan Cup | 3 (2) | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premyer Liqa | 27 (9) | 1918 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (11) | 2117 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Azerbaidjan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premyer Liqa | 7 (3) | 300 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (3) | 300 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Azerbaidjan Cup | 3 | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premyer Liqa | 20 (13) | 780 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (14) | 1092 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Premyer Liqa | 14 (3) | 985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 14 (3) | 985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Premyer Liqa | 19 (2) | 1320 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Total | 19 (2) | 1320 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premyer Liqa | 19 | 1704 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 19 | 1704 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Premyer Liqa | 27 | 2426 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2606 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Premyer Liqa | 27 (7) | 1828 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 331 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (7) | 2159 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Premyer Liqa | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
Premyer Liqa | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
Premyer Liqa | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
Premyer Liqa | 20 (4) | 1440 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 20 (4) | 1440 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Premyer Liqa | 24 (5) | 1630 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 |
| 2024/2025 |
|
Premyer Liqa | 27 (9) | 1918 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premyer Liqa | 7 (3) | 300 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Premyer Liqa | 20 (13) | 780 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Premyer Liqa | 14 (3) | 985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Premyer Liqa | 19 (2) | 1320 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Premyer Liqa | 19 | 1704 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Premyer Liqa | 27 | 2426 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Premyer Liqa | 27 (7) | 1828 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Premyer Liqa | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
Premyer Liqa | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
Premyer Liqa | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
Premyer Liqa | 20 (4) | 1440 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Azerbaidjan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Azerbaidjan Cup | 3 (2) | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Azerbaidjan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Azerbaidjan Cup | 3 | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 | 331 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:40
FC Twente vertegenwoordigt miljoenen: dit zijn de vijf duurste spelers in oktober
12:25
Goede deals? Zo verging het de duurste verkochte spelers van Ajax
12:07
Owen Wijndal nam al afscheid bij Ajax, dat sindsdien niet zonder hem kan
11:50
Transferwaarde Tsuyoshi Watanabe weer op recordhoogte bij Feyenoord
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

