Sipho Mbule Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Iraqi League | 4 | 360 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
MTN8 Cup | 4 (2) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 12 (9) | 430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (11) | 623 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
League Cup | 3 (3) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Nedbank Cup | 2 | 136 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 14 (2) | 854 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (2) | 990 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
League Cup | 1 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
CAF Champions League | 2 (2) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 1 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 2 (1) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 16 (8) | 738 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (11) | 927 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
African Football League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
CAF Champions League | 8 (3) | 470 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 20 (13) | 751 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (17) | 1315 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Black Label Cup | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
MTN8 Cup | 1 | 120 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 10 (5) | 539 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 659 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 25 (1) | 2031 | 4 | 7 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (1) | 2121 | 4 | 7 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
MTN8 Cup | 4 | 325 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 28 (5) | 1846 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (5) | 2237 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
League Cup | 2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SAP | 4 | 278 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 278 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 17 (14) | 488 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (14) | 578 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
CAF Confederations Cup | 3 (1) | 184 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 1 (1) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 245 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Iraqi League | 4 | 360 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SAP | 12 (9) | 430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SAP | 14 (2) | 854 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SAP | 16 (8) | 738 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SAP | 20 (13) | 751 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SAP | 10 (5) | 539 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SAP | 25 (1) | 2031 | 4 | 7 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SAP | 28 (5) | 1846 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SAP | 4 | 278 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SAP | 17 (14) | 488 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
MTN8 Cup | 4 (2) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
League Cup | 3 (3) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Nedbank Cup | 2 | 136 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
League Cup | 1 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
MTN8 Cup | 1 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 2 (1) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
MTN8 Cup | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Black Label Cup | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
MTN8 Cup | 1 | 120 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
MTN8 Cup | 4 | 325 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
League Cup | 2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
League Cup | 1 (1) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
CAF Champions League | 2 (2) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
African Football League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
CAF Champions League | 8 (3) | 470 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
CAF Confederations Cup | 3 (1) | 184 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 4 | 343 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
4 (2) | 225 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Africa U23 Cup of Nations | 3 (1) | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
20:00
Ajax na mislopen van Azzedine Ounahi gelinkt aan middenvelder River Plate
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 1 september
- 4K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 31 augustus
- 4K+ views
