Siphesihle Ndlovu Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
MTN8 Cup | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 4 (1) | 239 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (2) | 242 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
CAF Confederations Cup | 4 | 311 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 20 (10) | 920 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (10) | 1277 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Nedbank Cup | 2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 27 (2) | 2287 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2373 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
League Cup | 1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
CAF Confederations Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 3 | 280 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Soccer League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 21 (1) | 1799 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2379 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SAP | 22 (1) | 1887 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 22 (1) | 1887 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
CAF Confederations Cup | 6 (4) | 254 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 7 (5) | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (10) | 446 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
CAF Confederations Cup | 10 (1) | 755 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 3 (2) | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 3 (1) | 188 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 21 (7) | 1396 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (11) | 2452 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Nedbank Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 12 (5) | 711 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (5) | 757 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
League Cup | 1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Premier League Play-offs | 4 | 304 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 25 (2) | 1946 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 29 (2) | 2250 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
League Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
MTN8 Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 27 (1) | 2335 | 5 | 3 | 6 | 1 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2785 | 5 | 5 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SAP | 16 (2) | 1283 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 16 (2) | 1283 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SAP | 4 (1) | 239 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SAP | 20 (10) | 920 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SAP | 27 (2) | 2287 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premier Soccer League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 21 (1) | 1799 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SAP | 22 (1) | 1887 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SAP | 7 (5) | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SAP | 21 (7) | 1396 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SAP | 12 (5) | 711 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SAP | 25 (2) | 1946 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2017/2018 |
|
SAP | 27 (1) | 2335 | 5 | 3 | 6 | 1 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SAP | 16 (2) | 1283 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
MTN8 Cup | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Nedbank Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Nedbank Cup | 2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
League Cup | 1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
MTN8 Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 3 | 280 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
MTN8 Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
MTN8 Cup | 3 (2) | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 3 (1) | 188 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Nedbank Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
League Cup | 1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
League Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
MTN8 Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
CAF Confederations Cup | 4 | 311 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
CAF Confederations Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
CAF Confederations Cup | 6 (4) | 254 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
CAF Confederations Cup | 10 (1) | 755 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 4 september
- 12K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
