Sinan Medgyes Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Merkantil Bank Liga | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
OTP Bank Liga | 15 (8) | 586 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 15 (8) | 586 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
HMK | 1 (1) | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 24 (3) | 1771 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (4) | 1846 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
HMK | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
OTP Bank Liga | 20 (1) | 1432 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (1) | 1522 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
HMK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Merkantil Bank Liga | 11 (6) | 613 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Merkantil Bank Liga | 16 (2) | 1189 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (8) | 1802 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
HMK | 4 (2) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 23 (3) | 1726 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1816 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
OTP Bank Liga | 27 (6) | 1911 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 27 (6) | 1911 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
2. Liga | 17 (17) | 458 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga: West | 17 (17) | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (34) | 458 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
2. Liga | 14 (9) | 606 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga | 10 (6) | 389 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
2. Liga: West | 14 (9) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (24) | 995 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
OTP Bank Liga | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Merkantil Bank Liga | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
OTP Bank Liga | 15 (8) | 586 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
OTP Bank Liga | 24 (3) | 1771 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
OTP Bank Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 20 (1) | 1432 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Merkantil Bank Liga | 11 (6) | 613 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Merkantil Bank Liga | 16 (2) | 1189 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
OTP Bank Liga | 23 (3) | 1726 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
OTP Bank Liga | 27 (6) | 1911 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
2. Liga | 17 (17) | 458 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga: West | 17 (17) | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
2. Liga | 14 (9) | 606 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga | 10 (6) | 389 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
2. Liga: West | 14 (9) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
OTP Bank Liga | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
HMK | 1 (1) | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
HMK | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
HMK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
HMK | 4 (2) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:59
Feyenoord ontvangt recordbod van 37,5 miljoen op Anis Hadj Moussa: het dilemma
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
11:48
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
11:00
ACV Assen en Harkemase Boys de talentenfabrieken van de Derde Divisie
Populair transfernieuws
- 3 september
- 11K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 2 september
- 5K+ views

