Silvester van der Water Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
ACC | 1 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
C-League | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Greek Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super League 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
17 (8) | 627 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 3 | 199 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1186 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
12 (6) | 576 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (1) | 583 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (7) | 1159 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
23 (8) | 1193 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 72 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1265 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
4 (4) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (4) | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
27 (16) | 977 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 27 (16) | 977 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
18 (4) | 1216 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 136 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (4) | 1352 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
23 (3) | 1651 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 3 (1) | 224 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (4) | 1875 | 10 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
13 (10) | 304 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 13 (10) | 304 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Eredivisie Playoffs | 6 | 491 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (2) | 1993 | 12 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (3) | 2485 | 15 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Eredivisie Playoffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (22) | 652 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (22) | 652 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Eredivisie Playoffs | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 37 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (4) | 51 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
C-League | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Super League 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
17 (8) | 627 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
12 (6) | 576 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (1) | 583 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
23 (8) | 1193 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
4 (4) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
27 (16) | 977 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
18 (4) | 1216 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
23 (3) | 1651 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
13 (10) | 304 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
25 (2) | 1993 | 12 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
30 (22) | 652 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
3 (3) | 37 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Greek Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
KNVB Beker | 3 | 199 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 1 | 72 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 2 | 136 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 3 (1) | 224 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
KNVB Beker | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
ACC | 1 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
