Shay Ben David Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
ILH | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 3 | 251 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 431 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ILH | 29 | 2573 | 0 | 2 | 10 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 (1) | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (1) | 2977 | 0 | 2 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ILH | 25 | 2121 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2481 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
State Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
ILL | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 |
|
|
State Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 180 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
ILL | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
ILH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
State Cup | 3 | 330 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 330 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
ILH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
State Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
State Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
ILH | 5 (1) | 384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ILH | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 488 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
ILH | 14 (2) | 1120 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (2) | 1120 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
ILH | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
ILH | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ILH | 29 | 2573 | 0 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ILH | 25 | 2121 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
ILL | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
ILL | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
ILH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
ILH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
ILH | 5 (1) | 384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ILH | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
ILH | 14 (2) | 1120 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
ILH | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Toto Cup Ligat Al | 3 | 251 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
State Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 (1) | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
State Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
State Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
State Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
State Cup | 3 | 330 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
State Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
State Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
State Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 3 | 270 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

