Sergei Zenjov Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 144 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 359 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 503 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Meistriliiga | 22 (3) | 1555 | 7 | 6 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1645 | 7 | 6 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Estonian Cup | 4 (3) | 126 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (4) | 209 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Meistriliiga | 23 (14) | 945 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Meistriliiga | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (14) | 945 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Estonian Cup | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 165 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (1) | 551 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Meistriliiga | 27 (4) | 1982 | 17 | 5 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (4) | 2063 | 17 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Estonian Cup | 2 (1) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Meistriliiga | 29 (3) | 2175 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Winter Tournament | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (4) | 2203 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Estonian Cup | 3 | 230 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 201 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 5 | 431 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
Meistriliiga | 30 (1) | 2344 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2422 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
4 | 350 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 711 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 1256 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Meistriliiga | 30 (2) | 2300 | 14 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 30 (2) | 2300 | 14 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Premier League | 16 (1) | 1270 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 16 (1) | 1270 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Premier League | 10 (1) | 805 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 10 (1) | 805 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
PKO Ekstraklasa | 12 (2) | 847 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 12 (2) | 847 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
PKO Ekstraklasa | 27 (8) | 1615 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 27 (8) | 1615 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Premyer Liqa | 21 (7) | 1221 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
13 | 1085 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (7) | 2306 | 10 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
10 | 1197 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 10 | 1197 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (6) | 237 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (6) | 327 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
25 (7) | 1158 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 25 (7) | 1158 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
9 (2) | 540 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (2) | 540 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 215 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (1) | 305 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
10 (2) | 568 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 10 (2) | 568 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Meistriliiga | 22 (3) | 1555 | 7 | 6 | 6 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Meistriliiga | 23 (14) | 945 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Meistriliiga | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Meistriliiga | 27 (4) | 1982 | 17 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Meistriliiga | 29 (3) | 2175 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Meistriliiga | 30 (1) | 2344 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Meistriliiga | 30 (2) | 2300 | 14 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Premier League | 16 (1) | 1270 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Premier League | 10 (1) | 805 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
PKO Ekstraklasa | 12 (2) | 847 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
PKO Ekstraklasa | 27 (8) | 1615 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Premyer Liqa | 21 (7) | 1221 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
6 (6) | 237 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
25 (7) | 1158 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
9 (2) | 540 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Estonian Cup | 4 (3) | 126 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Estonian Cup | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Super Cup | 1 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Estonian Cup | 2 (1) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Super Cup | 1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Winter Tournament | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Estonian Cup | 3 | 230 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Super Cup | 1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
Ukrainian Cup | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 144 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 359 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 165 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 201 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
4 | 350 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 711 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
13 | 1085 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
10 | 1197 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
3 | 215 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
10 (2) | 568 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
6 (5) | 237 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 (1) | 205 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
5 (3) | 188 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
5 (2) | 275 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
8 (2) | 494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
5 (2) | 284 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
9 | 679 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
9 | 785 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
6 (4) | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012 |
|
|
5 (3) | 90 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
11:50
Zidane Iqbal mag weg bij FC Utrecht: dit zijn de opties
10:50
Feyenoord zet streep door transfer Hadj Moussa en dat is om 2 redenen hartstikke logisch
09:55
De transfers die iedereen heeft gemist in Nederland
09:15
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 2 september
- 5K+ views

