Sandro Altunashvili Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 9 | 722 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
David Kipiani Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 842 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ILH | 14 (3) | 1010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 14 (3) | 1010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 12 | 1058 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
David Kipiani Cup | 2 | 172 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 1230 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 2 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (8) | 793 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (10) | 896 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (1) | 2193 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2252 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 18 | 1415 | 1 | 5 | 4 | 1 | 0 |
| Total | 18 | 1415 | 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 168 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 367 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 31 (1) | 2509 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 |
|
|
David Kipiani Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2509 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
6 (1) | 470 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 470 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 33 (2) | 2745 | 2 | 4 | 9 | 0 | 0 |
|
|
David Kipiani Cup | 2 (1) | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (3) | 2815 | 2 | 4 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 18 | 1550 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 18 | 1550 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
4 | 320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 500 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 29 (4) | 2320 | 2 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 29 (4) | 2320 | 2 | 6 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 9 | 722 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ILH | 14 (3) | 1010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 12 | 1058 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
18 (8) | 793 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
27 (1) | 2193 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 18 | 1415 | 1 | 5 | 4 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 31 (1) | 2509 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 33 (2) | 2745 | 2 | 4 | 9 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 18 | 1550 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 29 (4) | 2320 | 2 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
David Kipiani Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
David Kipiani Cup | 2 | 172 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 2 (2) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
David Kipiani Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
David Kipiani Cup | 2 (1) | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 168 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
6 (1) | 470 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
4 | 320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
UYL | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
2 (2) | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 3 oktober
- 2K+ views
Leo Sauer kent stroeve start en zit in lastige situatie na vertrek bij Feyenoord
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 4 oktober
- 2K+ views
Mika Mármol in waarde verdubbeld na uitstekende periode bij Feyenoord
- 5 oktober
- 2K+ views

