Sam Schreck Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
G2B | 10 (7) | 326 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (7) | 416 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
G3L | 20 (6) | 1263 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 496 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (6) | 1759 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
G3L | 36 (3) | 2753 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 203 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (3) | 2956 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
G3L | 28 (1) | 2273 | 3 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| Total | 28 (1) | 2273 | 3 | 2 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
G2B | 26 (3) | 2026 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (3) | 2072 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
13 (11) | 319 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (12) | 333 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
13 (7) | 475 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (7) | 475 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
U19 Bundesliga | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
UYL | 5 (1) | 328 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (1) | 328 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G2B | 10 (7) | 326 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
G3L | 20 (6) | 1263 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
G3L | 36 (3) | 2753 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
G3L | 28 (1) | 2273 | 3 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
G2B | 26 (3) | 2026 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
13 (11) | 319 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
13 (7) | 475 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
U19 Bundesliga | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 | 496 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 203 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
UYL | 5 (1) | 328 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

