Robin Jansson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 | 1384 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (1) | 1678 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 5 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
31 | 2706 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 | 3306 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
NCL | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
35 | 3170 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 41 | 3666 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
NCL | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
37 (3) | 3178 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (3) | 3748 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
22 | 1971 | 1 | 1 | 10 | 1 | 0 |
|
|
US Open Cup | 5 (1) | 459 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2430 | 1 | 1 | 12 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
29 (2) | 2513 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 29 (2) | 2513 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
27 | 2445 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 27 | 2445 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
28 | 2422 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
|
|
US Open Cup | 4 | 420 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2842 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
25 | 2223 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 25 | 2223 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
SWS | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2011 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2010 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
16 | 1384 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
31 | 2706 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
35 | 3170 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
37 (3) | 3178 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
22 | 1971 | 1 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
|
29 (2) | 2513 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
27 | 2445 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
28 | 2422 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
|
25 | 2223 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2011 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
US Open Cup | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 5 (1) | 459 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
US Open Cup | 4 | 420 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SWS | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 5 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
NCL | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
NCL | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 25K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

