Ramiro Macagno Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
6 | 481 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 481 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 14 | 1260 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (1) | 1184 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2444 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 17 | 1590 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 | 1980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 | 3690 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
14 | 1211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
10 (1) | 855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 10 (1) | 855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Copa Argentina | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 | 481 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
14 (1) | 1184 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
22 | 1980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
14 | 1211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
10 (1) | 855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 14 | 1260 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 17 | 1590 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Copa Argentina | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:35
Hoe Manchester City en Fenerbahçe Shaqueel van Persie vormden voor Feyenoord
17:31
FC Utrecht heeft met Nana Gyamfi-Amoah een ruwe diamant in huis
15:45
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
15:16
Willem II riskeert leegloop door 18 aflopende contracten
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

