Princewill Ehibhatiomhan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
National League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 77 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 360 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (8) | 336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (12) | 355 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (24) | 1269 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
National League Cup | 4 | 259 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 19 (16) | 711 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 8 (3) | 587 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 (4) | 65 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (23) | 1622 | 18 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Premier League 2 Division One | 13 (3) | 875 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 2 | 169 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 11 (2) | 759 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1893 | 10 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division Two | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 6 | 413 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 423 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
U18 Premier League | 14 | 1003 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1003 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premier League 2 Division One | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
11 (8) | 336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (12) | 355 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 (1) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Premier League 2 Division One | 19 (16) | 711 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premier League 2 Division One | 13 (3) | 875 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 11 (2) | 759 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division Two | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 6 | 413 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
U18 Premier League | 14 | 1003 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
National League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 77 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 360 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
National League Cup | 4 | 259 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League Cup | 8 (3) | 587 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 (4) | 65 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Premier League International Cup | 2 | 169 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
08:39
Situatie Youri Baas bij Ajax is interessant voor NEC en Excelsior
08:12
Quinten Timber naar Crystal Palace: Feyenoord en Ajax juichen
07:55
Ajax en Jordi Cruijff jagen tijdens slotdag nog op buitenkansje voor het middenveld
07:31
Feyenoord kan Jordan Lotomba tijdens slotfase transfermarkt slijten aan Celtic
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

