Petar Gigic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SEL | 5 (3) | 205 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (3) | 205 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Vysshaya Liga | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
BHP | 10 (3) | 614 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 (3) | 614 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 2 (1) | 113 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (7) | 153 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SLS | 11 (4) | 629 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (12) | 895 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
TL1 | 13 (1) | 1006 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 |
|
|
Serbian Cup | 1 | 82 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLS | 17 (4) | 984 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (5) | 2072 | 4 | 5 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 34 (2) | 2590 | 9 | 5 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (2) | 2710 | 9 | 5 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SEL | 4 (4) | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 4 (4) | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
OTP Bank Liga | 8 (6) | 183 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 13 (8) | 459 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (14) | 642 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SLS | 8 (1) | 531 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
SLS | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (3) | 577 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLS | 25 (4) | 1836 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 25 (4) | 1836 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
SLS | 5 (5) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (5) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
SLS | 11 (8) | 390 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (8) | 390 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SEL | 5 (3) | 205 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Vysshaya Liga | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2025/2026 |
|
BHP | 10 (3) | 614 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
8 (7) | 153 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 11 (4) | 629 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
TL1 | 13 (1) | 1006 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 |
|
|
SLS | 17 (4) | 984 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SLS | 34 (2) | 2590 | 9 | 5 | 9 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SEL | 4 (4) | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
OTP Bank Liga | 8 (6) | 183 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 13 (8) | 459 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
SLS | 8 (1) | 531 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
SLS | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
SLS | 25 (4) | 1836 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SLS | 5 (5) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SLS | 11 (8) | 390 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 2 (1) | 113 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Serbian Cup | 1 | 82 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:44
Transferwaarde Tjark Ernst bereikt recordhoogte na transfer naar Feyenoord
18:01
FC Volendam financiële winnaar na transferzomer in Keuken Kampioen Divisie
15:16
Thomas Buitink bloeit op bij Sparta Nijkerk na moeilijke jaren als prof
12:59
Feyenoord ontvangt recordbod van 37,5 miljoen op Anis Hadj Moussa: het dilemma
Populair transfernieuws
- 3 september
- 11K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 4 september
- 8K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

