Pedro Geromel Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 |
|
|
12 (4) | 778 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 154 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 9 | 749 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (4) | 1762 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
7 (1) | 469 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 (1) | 469 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSB | 34 | 2963 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 7 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 42 | 3503 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
24 | 2160 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 4 | 316 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2926 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
13 (1) | 1060 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
|
|
|
7 | 573 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 5 | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (1) | 2028 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
20 | 1762 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
10 | 861 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | |
|
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 | 3763 | 3 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
|
20 | 1800 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
11 | 1020 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
RSU | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 | 3630 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
20 | 1800 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
10 | 900 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 4 | 309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 9 | 796 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 45 | 3925 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
26 | 2310 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 2490 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
31 | 2740 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 31 | 2740 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
|
|
|
3 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2013/2014 |
|
|
1 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 7 (1) | 594 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 643 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
30 (1) | 2566 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| Total | 30 (1) | 2566 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
28 (1) | 2450 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 28 (1) | 2450 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
27 | 2420 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 27 | 2420 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2009/2010 |
|
|
29 | 2610 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| Total | 29 | 2610 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2008/2009 |
|
|
32 | 2873 | 1 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Total | 32 | 2873 | 1 | 1 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
12 (4) | 778 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
7 (1) | 469 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
BSB | 34 | 2963 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
24 | 2160 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
13 (1) | 1060 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2019 |
|
|
20 | 1762 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
20 | 1800 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
20 | 1800 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
26 | 2310 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
31 | 2740 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2013/2014 |
|
SSD | 7 (1) | 594 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
30 (1) | 2566 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
28 (1) | 2450 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
27 | 2420 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2009/2010 |
|
|
29 | 2610 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| 2008/2009 |
|
|
32 | 2873 | 1 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| 2024 |
|
CDB | 2 | 154 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 9 | 749 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 7 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
CDB | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 5 | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CDB | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
CDB | 4 | 309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 9 | 796 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
CDB | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
1 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
2 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CSU | 4 | 316 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
7 | 573 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
10 | 861 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
|
11 | 1020 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
RSU | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
|
10 | 900 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
|
7 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
3 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
FWC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
