Paulo Otávio Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Stars League | 2 | 173 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 173 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Qatar Prince Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
UAE-Qatar Super Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
AFC | 10 | 960 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Emir Cup | 3 | 208 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
QSL Cup | 3 | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Stars League | 17 | 1470 | 0 | 4 | 6 | 0 | 1 | |
| Total | 33 | 2862 | 0 | 6 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
Qatar Prince Cup | 2 (1) | 154 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
UAE-Qatar Super Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 244 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
AFC | 9 (1) | 718 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Emir Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Stars League | 16 | 1427 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2355 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Qatar Prince Cup | 1 | 120 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 120 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 5 | 450 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Emir Cup | 4 | 390 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Stars League | 22 (1) | 1910 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2750 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Arab Club Championship | 3 (2) | 119 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 119 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
25 | 2051 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 174 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2225 | 0 | 5 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
7 (2) | 364 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (4) | 535 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
23 (4) | 1738 | 0 | 2 | 7 | 0 | 2 |
|
|
|
4 | 349 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (5) | 2298 | 0 | 3 | 11 | 0 | 2 | ||
| 2019/2020 |
|
|
5 (1) | 380 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (1) | 303 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (2) | 735 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
G2B | 27 (2) | 2221 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 27 (2) | 2221 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
G2B | 8 (3) | 435 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 524 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
TLA | 28 | 2358 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 2 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (1) | 2358 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Stars League | 2 | 173 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Stars League | 17 | 1470 | 0 | 4 | 6 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
Stars League | 16 | 1427 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Stars League | 22 (1) | 1910 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
25 | 2051 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
7 (2) | 364 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
23 (4) | 1738 | 0 | 2 | 7 | 0 | 2 |
| 2019/2020 |
|
|
5 (1) | 380 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
G2B | 27 (2) | 2221 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
G2B | 8 (3) | 435 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
TLA | 28 | 2358 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Qatar Prince Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Emir Cup | 3 | 208 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
QSL Cup | 3 | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Qatar Prince Cup | 2 (1) | 154 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Emir Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Qatar Prince Cup | 1 | 120 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Emir Cup | 4 | 390 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 174 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 | 349 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Premier League International Cup | 1 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Austrian Cup | 2 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
UAE-Qatar Super Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
AFC | 10 | 960 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
UAE-Qatar Super Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
AFC | 9 (1) | 718 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
AFC | 5 | 450 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Arab Club Championship | 3 (2) | 119 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
4 (2) | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
3 (1) | 211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
4 (1) | 303 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:44
Transferwaarde Tjark Ernst bereikt recordhoogte na transfer naar Feyenoord
18:01
FC Volendam financiële winnaar na transferzomer in Keuken Kampioen Divisie
15:16
Thomas Buitink bloeit op bij Sparta Nijkerk na moeilijke jaren als prof
12:59
Feyenoord ontvangt recordbod van 37,5 miljoen op Anis Hadj Moussa: het dilemma
Populair transfernieuws
- 3 september
- 11K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 4 september
- 8K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

