Oliver Sanderson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 60 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (3) | 403 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (4) | 550 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Fa Trophy | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 40 (4) | 2868 | 16 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
National League Cup | 1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (5) | 2926 | 18 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 212 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (6) | 644 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (4) | 333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (10) | 1333 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
20 (6) | 1179 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 23 (9) | 1351 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 46 (15) | 2776 | 14 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division One | 18 (6) | 1060 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Premier League Cup | 7 (3) | 413 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 6 (4) | 244 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League South | 2 (2) | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (15) | 1717 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division Two | 5 (3) | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 24 | 2080 | 15 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2330 | 15 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
U18 Premier League | 13 (6) | 572 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 13 (6) | 572 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
8 (3) | 403 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
National League | 40 (4) | 2868 | 16 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
12 (6) | 644 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (4) | 333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
20 (6) | 1179 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
National League | 23 (9) | 1351 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division One | 18 (6) | 1060 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Vanarama National League South | 2 (2) | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division Two | 5 (3) | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 24 | 2080 | 15 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
U18 Premier League | 13 (6) | 572 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 60 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Fa Trophy | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League Cup | 1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 212 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premier League Cup | 7 (3) | 413 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 6 (4) | 244 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 3 oktober
- 2K+ views
Leo Sauer kent stroeve start en zit in lastige situatie na vertrek bij Feyenoord
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 4 oktober
- 2K+ views
Mika Mármol in waarde verdubbeld na uitstekende periode bij Feyenoord
- 5 oktober
- 2K+ views

