Ognjen Gasevic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
efbet Liga | 6 | 524 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 912 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Bulgarian Cup | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 20 | 1694 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
First League | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2226 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
First League | 24 (2) | 2142 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Montenegro Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (2) | 2652 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
First League | 30 (1) | 2654 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Montenegro Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 3107 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
First League | 32 | 2846 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Montenegro Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2936 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
First League | 6 (6) | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 6 (6) | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
efbet Liga | 6 | 524 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
efbet Liga | 20 | 1694 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
First League | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
First League | 24 (2) | 2142 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
First League | 30 (1) | 2654 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
First League | 32 | 2846 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
First League | 6 (6) | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Bulgarian Cup | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Montenegro Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Montenegro Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Montenegro Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
4 | 388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
3 | 218 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 86 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 2K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

