Lucas Ventura Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
ILH | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 840 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ILL | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ILH | 33 (1) | 2836 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
State Cup | 4 | 327 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 199 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 41 (1) | 3529 | 0 | 1 | 12 | 1 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ILH | 32 | 2734 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 3 | 248 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
State Cup | 3 | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3217 | 1 | 3 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
League Cup | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (6) | 1922 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
Primeira Liga - Play-offs | 2 | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (7) | 2295 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
13 (5) | 567 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Total | 13 (5) | 567 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
21 (9) | 1032 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 2 | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (9) | 1154 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 18 | 1385 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1385 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Mineiro 1 | 9 (3) | 379 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (3) | 379 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
BSC | 1 | 80 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Total | 1 | 80 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
4 (3) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Libertadores U20 | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Mineiro 1 | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2017 |
|
|
6 (3) | 281 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 292 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
ILH | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ILL | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ILH | 33 (1) | 2836 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
ILH | 32 | 2734 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 3 | 248 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
28 (6) | 1922 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
13 (5) | 567 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
|
21 (9) | 1032 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
BSB | 18 | 1385 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
BSC | 1 | 80 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2018 |
|
|
4 (3) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
6 (3) | 281 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
State Cup | 4 | 327 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
State Cup | 3 | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
League Cup | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Mineiro 1 | 2 | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Mineiro 1 | 9 (3) | 379 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Mineiro 1 | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 199 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| 2018 |
|
Copa Libertadores U20 | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 14K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

