Nacho Martínez Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division RFEF: Group 1 | 8 (1) | 631 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 32 (7) | 2409 | 0 | 2 | 11 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (9) | 3080 | 0 | 3 | 13 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SSD | 14 | 1130 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1130 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
3 | 284 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 31 (13) | 1753 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (13) | 2037 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 36 (3) | 2912 | 2 | 5 | 13 | 1 | 0 | |
| Total | 37 (4) | 2974 | 2 | 5 | 13 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 33 (4) | 2676 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (5) | 2687 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (2) | 1813 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | |
| Total | 23 (2) | 1813 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (2) | 1894 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (2) | 1984 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
35 | 3150 | 1 | 3 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3240 | 1 | 3 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 22 (1) | 1918 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (1) | 2008 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 11 | 953 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1073 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 | 1714 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 1894 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (2) | 941 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (2) | 1121 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (4) | 360 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 25 (4) | 360 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
10 (2) | 342 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 10 (2) | 342 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Primera Division RFEF: Group 1 | 8 (1) | 631 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 32 (7) | 2409 | 0 | 2 | 11 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
SSD | 14 | 1130 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SSD | 31 (13) | 1753 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SSD | 36 (3) | 2912 | 2 | 5 | 13 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SSD | 33 (4) | 2676 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
23 (2) | 1813 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
23 (2) | 1894 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
35 | 3150 | 1 | 3 | 10 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SSD | 22 (1) | 1918 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SSD | 11 | 953 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
22 | 1714 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
13 (2) | 941 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
23 (4) | 360 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
10 (2) | 342 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 | 284 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:15
PSV dreigt veroordeeld te worden tot langere samenwerking Adamo Nagalo
09:50
Mees Hilgers van FC Twente naar Heerenveen ideale oplossing voor alle partijen
09:09
Ajax en Youri Baas toch niet uit elkaar? Akkoord met FC Porto ver weg
08:00
Souffian El Karouani maakt kort na FC Utrecht-exit volgende transfer: dit is waarom
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 24 augustus
- 11K+ views
Viktor Tsygankov onderweg naar Ajax: Dit haalt de club in huis op rechtsbuiten
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views

