Morgan Sanson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
6 (2) | 430 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (11) | 1774 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Ligue 1 Play-offs | 2 | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (2) | 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 46 (15) | 2748 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
6 (3) | 235 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (3) | 235 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
3 | 244 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (5) | 1976 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (5) | 2220 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 67 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
18 | 1429 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1506 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Queensland Champions Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (7) | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (7) | 440 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
12 (2) | 829 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (6) | 291 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
TDC | 1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (2) | 370 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (11) | 1524 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
27 (1) | 2186 | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (1) | 2412 | 5 | 4 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (6) | 2406 | 5 | 3 | 9 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 135 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (6) | 2617 | 5 | 4 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 164 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
33 (8) | 2173 | 9 | 2 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
|
17 (1) | 1427 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 52 (9) | 3854 | 12 | 3 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
17 (2) | 1358 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
20 | 1745 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (2) | 3285 | 4 | 13 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
14 (8) | 555 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 (8) | 555 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
32 (2) | 2742 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (2) | 2832 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (4) | 2465 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group G | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (6) | 2645 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 27 (7) | 1759 | 3 | 0 | 7 | 0 | 1 | |
| Total | 28 (8) | 1759 | 3 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
|
31 (11) | 1774 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 (3) | 235 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
29 (5) | 1976 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
18 | 1429 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
10 (7) | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
12 (2) | 829 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (6) | 291 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
27 (1) | 2186 | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
33 (6) | 2406 | 5 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
33 (8) | 2173 | 9 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
17 (2) | 1358 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
20 | 1745 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
14 (8) | 555 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
32 (2) | 2742 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
32 (4) | 2465 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group G | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
FL2 | 27 (7) | 1759 | 3 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 2025/2026 |
|
|
6 (2) | 430 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 | 244 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 67 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
TDC | 1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 164 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
|
2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Queensland Champions Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
6 (2) | 370 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 135 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
17 (1) | 1427 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
14:52
Transfer blijft opnieuw uit voor Anis Hadj Moussa: hoe nu verder?
14:05
AZ kan focus verleggen naar uitgaande transfers in slotfase transferperiode
13:45
Zo kan PSV de magische grens van 100 miljoen aan inkomsten doorbreken
13:25
Jordi Cruijff moet deze taken nog afvinken na afronding transfers Adingra en Kehrer
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 3K+ views

