Minh Tuan Vu Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
V-League 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
V-League | 20 (23) | 467 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Vietnamese Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (23) | 467 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
V-League | 22 (21) | 356 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 22 (21) | 356 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
V-League | 6 (4) | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (4) | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
V-League | 7 (4) | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Vietnamese Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (4) | 324 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
AFC | 4 (4) | 78 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
V-League | 10 (8) | 328 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (12) | 406 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
V-League | 13 (7) | 632 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 13 (7) | 632 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
V-League | 19 (2) | 1338 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 19 (2) | 1338 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
AFC | 2 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 4 | 280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
V-League | 24 (5) | 1596 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (5) | 2036 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
ACC | 3 | 266 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
V-League | 16 | 500 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 766 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
V-League | 7 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
V-League | 18 (4) | 720 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 18 (4) | 720 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
V-League | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
V-League 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
V-League | 20 (23) | 467 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
V-League | 22 (21) | 356 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
V-League | 6 (4) | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
V-League | 7 (4) | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
V-League | 10 (8) | 328 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
V-League | 13 (7) | 632 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
V-League | 19 (2) | 1338 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
V-League | 24 (5) | 1596 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
V-League | 16 | 500 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
V-League | 7 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
V-League | 18 (4) | 720 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
V-League | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Vietnamese Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Vietnamese Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
AFC | 4 (4) | 78 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
AFC | 2 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 4 | 280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
ACC | 3 | 266 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
AFF Championship | 2 (2) | 63 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
AFF Championship | 3 | 270 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
