Michal Sacek Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
PKO Ekstraklasa | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 868 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
PKO Ekstraklasa | 12 (4) | 738 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 2 | 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (4) | 911 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
PKO Ekstraklasa | 19 | 1660 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 2 | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 332 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 580 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 2921 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
PKO Ekstraklasa | 33 (2) | 2734 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 4 (1) | 305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (3) | 3039 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
2. Liga FNL | 4 | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Fortuna Liga | 5 (5) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
PKO Ekstraklasa | 14 (2) | 1008 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (8) | 1547 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Czech Cup | 3 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 30 (6) | 2095 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 411 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (8) | 2996 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 28 (2) | 2277 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 350 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (2) | 2627 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Czech Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 35 (3) | 2887 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (3) | 3247 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Czech Cup | 2 (1) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 25 (6) | 1742 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (7) | 1869 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Fortuna Liga | 19 (11) | 813 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (11) | 813 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 15 (1) | 1226 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 371 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (2) | 1597 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
PKO Ekstraklasa | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
PKO Ekstraklasa | 12 (4) | 738 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
PKO Ekstraklasa | 19 | 1660 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
PKO Ekstraklasa | 33 (2) | 2734 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
2. Liga FNL | 4 | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 5 (5) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
PKO Ekstraklasa | 14 (2) | 1008 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Fortuna Liga | 30 (6) | 2095 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 28 (2) | 2277 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Fortuna Liga | 35 (3) | 2887 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Fortuna Liga | 25 (6) | 1742 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Fortuna Liga | 19 (11) | 813 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 15 (1) | 1226 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Polish Cup | 2 | 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Polish Cup | 2 | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Polish Cup | 4 (1) | 305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Czech Cup | 3 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Czech Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Czech Cup | 2 (1) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 332 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 580 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 411 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
4 | 350 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
5 (1) | 371 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 7 | 597 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
21C | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
20:00
Ajax na mislopen van Azzedine Ounahi gelinkt aan middenvelder River Plate
19:25
Sergiño Dest zet streep door last-minute transfer en blijft bij PSV
16:58
Na vertrek Ayoni Santos moet Sparta Rotterdam deze transfers blokkeren
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 3K+ views
Gerucht: 'Ajax krijgt Hiroki Ito van Bayern München aangeboden'
- 1 september
- 3K+ views

