Mazire Soula Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
efbet Liga | 6 (1) | 375 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (6) | 116 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (7) | 491 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Bulgarian Cup | 2 (1) | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 34 (9) | 2058 | 5 | 7 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (3) | 74 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (14) | 2224 | 6 | 8 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Bulgarian Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 30 (2) | 2479 | 7 | 6 | 6 | 0 | 1 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (2) | 2929 | 7 | 6 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
efbet Liga | 30 (1) | 2474 | 2 | 9 | 4 | 2 | 0 |
| Total | 30 (1) | 2474 | 2 | 9 | 4 | 2 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Bulgarian Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 29 (6) | 1968 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (6) | 2088 | 3 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
efbet Liga | 11 (6) | 501 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (6) | 501 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CFA Group B | 18 (1) | 1496 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1496 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Bourgogne-Franche-Comté | 16 (4) | 1207 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (4) | 1207 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
CFA Group D | 22 (7) | 1357 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (7) | 1357 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
CFA Group B | 13 (2) | 990 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (3) | 998 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
National 3: Group F | 9 (6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 9 (6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
efbet Liga | 6 (1) | 375 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
efbet Liga | 34 (9) | 2058 | 5 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
efbet Liga | 30 (2) | 2479 | 7 | 6 | 6 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
efbet Liga | 30 (1) | 2474 | 2 | 9 | 4 | 2 | 0 |
| 2022/2023 |
|
efbet Liga | 29 (6) | 1968 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
efbet Liga | 11 (6) | 501 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CFA Group B | 18 (1) | 1496 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Bourgogne-Franche-Comté | 16 (4) | 1207 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
CFA Group D | 22 (7) | 1357 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
CFA Group B | 13 (2) | 990 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
National 3: Group F | 9 (6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Bulgarian Cup | 2 (1) | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Bulgarian Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Bulgarian Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
6 (6) | 116 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
4 (3) | 74 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

