Mauro Vigorito Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U17 Serie A/B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Trofeo Joan Gamper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
ISB | 4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
ISB | 18 | 1585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 18 | 1585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 422 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 512 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 34 | 2991 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 35 | 3111 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 21 (1) | 1844 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (1) | 1844 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
ISB | 15 (2) | 1400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 15 (2) | 1400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 29 | 2538 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2538 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
ISB | 24 (1) | 2144 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Total | 24 (1) | 2144 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2009/2010 |
|
|
2 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U17 Serie A/B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
ISB | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
ISB | 4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
ISB | 18 | 1585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ISB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
5 (1) | 422 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
ISB | 34 | 2991 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2017/2018 |
|
ISB | 21 (1) | 1844 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
ISB | 15 (2) | 1400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
ISB | 29 | 2538 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
ISB | 24 (1) | 2144 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2009/2010 |
|
|
2 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Trofeo Joan Gamper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

