Matías Melluso Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Argentina | 2 (2) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (6) | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (8) | 276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Argentina | 1 (1) | 74 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (5) | 158 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (6) | 232 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 57 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 4 | 267 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Cyprus Cup | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 12 (2) | 860 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | |
| Total | 13 (3) | 883 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2023 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 | 349 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 | 1417 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 21 | 1886 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (3) | 1537 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (3) | 1627 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
26 | 2314 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Total | 26 | 2314 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
11 | 990 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 11 | 990 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
12 | 1065 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Total | 12 | 1065 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2019 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 2 (1) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 237 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
15 (1) | 1179 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 15 (1) | 1179 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Copa Argentina | 5 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
7 (6) | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
5 (5) | 158 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Protathlima Cyta | 12 (2) | 860 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
|
16 | 1417 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
20 (3) | 1537 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
26 | 2314 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
11 | 990 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
12 | 1065 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
15 (1) | 1179 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Argentina | 2 (2) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Argentina | 1 (1) | 74 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Cyprus Cup | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 2 (1) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
Copa Argentina | 5 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 57 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| 2023 |
|
CSU | 4 | 349 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

