Matías Fracchia Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Primera Division | 14 | 1229 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (1) | 1306 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 6 (2) | 389 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (3) | 433 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
CSU | 6 | 540 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 32 (1) | 2627 | 1 | 1 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (1) | 3167 | 2 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Liga Nacional | 10 (4) | 557 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 10 (4) | 557 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
Concacaf Central American Cup | 7 (2) | 527 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Uruguay | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 617 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Liga Nacional | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Liga Nacional | 14 (1) | 1181 | 1 | 0 | 13 | 1 | 1 | |
| Total | 14 (1) | 1181 | 1 | 0 | 14 | 1 | 1 | ||
| 2022 |
|
CSU | 5 (2) | 298 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 20 (5) | 1258 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | |
| Total | 25 (7) | 1556 | 1 | 0 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
Chilean Cup | 2 (2) | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 14 (10) | 496 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (12) | 551 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CPD | 15 (6) | 948 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 15 (6) | 948 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Chilean Cup | 3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Chilean Cup | 2 (2) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera Division | 14 | 1229 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
BSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Primera Division | 32 (1) | 2627 | 1 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Liga Nacional | 10 (4) | 557 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
Liga Nacional | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Liga Nacional | 14 (1) | 1181 | 1 | 0 | 13 | 1 | 1 | |
| 2022 |
|
Primera Division | 20 (5) | 1258 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
CPD | 14 (10) | 496 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CPD | 15 (6) | 948 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Super Cup | 1 (1) | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CDB | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 6 (2) | 389 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Copa Uruguay | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chilean Cup | 2 (2) | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Chilean Cup | 3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Chilean Cup | 2 (2) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CSU | 6 | 540 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Concacaf Central American Cup | 7 (2) | 527 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CSU | 5 (2) | 298 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

