Martin Koscelník Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Fortuna Liga | 1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 2 | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 3 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
3. Liga MSFL | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Czech Cup | 2 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Fortuna Liga | 19 (9) | 852 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (9) | 970 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 15 (7) | 764 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (9) | 874 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Eredivisie Playoffs | 6 (6) | 152 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
27 (7) | 1810 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (14) | 2103 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 3 (2) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (4) | 1207 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (1) | 294 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (7) | 1601 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Fortuna Liga | 27 (2) | 2065 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 |
| Total | 27 (2) | 2065 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 28 (3) | 2257 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 810 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (3) | 3067 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 16 (4) | 1119 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (4) | 1209 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Czech Cup | 4 (3) | 105 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 25 (13) | 1390 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (16) | 1495 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Niké Liga | 30 (2) | 2458 | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 30 (2) | 2458 | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Niké Liga | 25 (3) | 1977 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 25 (3) | 1977 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
Niké Liga | 28 | 1922 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 28 | 1922 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
2. Liga: East | 14 (6) | 720 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 14 (6) | 720 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Fortuna Liga | 1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 2 | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 2025/2026 |
|
3. Liga MSFL | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 19 (9) | 852 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 15 (7) | 764 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (7) | 1810 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
18 (4) | 1207 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Fortuna Liga | 27 (2) | 2065 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 28 (3) | 2257 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Fortuna Liga | 16 (4) | 1119 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Fortuna Liga | 25 (13) | 1390 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Niké Liga | 30 (2) | 2458 | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Niké Liga | 25 (3) | 1977 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
Niké Liga | 28 | 1922 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
2. Liga: East | 14 (6) | 720 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Czech Cup | 2 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 3 (2) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Czech Cup | 4 (3) | 105 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 (1) | 294 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
9 | 810 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
7 (3) | 389 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
2 (1) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

