Martín Rabuñal Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 6 | 437 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 17 (2) | 1277 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 25 (2) | 1894 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
Copa Uruguay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 34 | 2974 | 2 | 3 | 11 | 1 | 1 | |
| Total | 34 | 2974 | 2 | 3 | 11 | 1 | 1 | ||
| 2024 |
|
Primera Division | 32 (6) | 2206 | 2 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 32 (6) | 2206 | 2 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Copa Uruguay | 1 (1) | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 10 (2) | 585 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 3 (3) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (6) | 642 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Uruguay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 10 (2) | 642 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (2) | 642 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
2 (2) | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
10 (2) | 647 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 (2) | 647 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Copa MX | 5 (1) | 377 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 361 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (3) | 738 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
6 | 521 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 34 (1) | 2781 | 4 | 0 | 10 | 0 | 1 | |
| Total | 40 (1) | 3302 | 6 | 0 | 11 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
|
6 (1) | 407 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 30 (5) | 2140 | 3 | 0 | 13 | 1 | 0 | |
| Total | 38 (6) | 2727 | 3 | 0 | 14 | 1 | 0 | ||
| 2017 |
|
CSU | 2 | 169 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 35 (13) | 2136 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (13) | 2305 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
CSU | 4 (1) | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (1) | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera Division | 6 | 437 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 17 (2) | 1277 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | |
| 2025 |
|
Primera Division | 34 | 2974 | 2 | 3 | 11 | 1 | 1 |
| 2024 |
|
Primera Division | 32 (6) | 2206 | 2 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera Division | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 10 (2) | 585 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 3 (3) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Primera Division | 10 (2) | 642 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
2 (2) | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
10 (2) | 647 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
6 (2) | 361 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Primera Division | 34 (1) | 2781 | 4 | 0 | 10 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
Primera Division | 30 (5) | 2140 | 3 | 0 | 13 | 1 | 0 |
| 2017 |
|
Primera Division | 35 (13) | 2136 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Uruguay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Copa Uruguay | 1 (1) | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Uruguay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Copa MX | 5 (1) | 377 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
6 | 521 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
6 (1) | 407 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
CSU | 2 | 169 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
CSU | 4 (1) | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
11:48
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
11:00
ACV Assen en Harkemase Boys de talentenfabrieken van de Derde Divisie
09:56
Transferzomer in cijfers: zo verhoudt de Eredivisie zich tot de Europese top
Populair transfernieuws
- 3 september
- 9K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views

