Marin Pongracic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
35 (2) | 2920 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | |
|
|
U17 Serie A/B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (3) | 877 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 48 (6) | 3803 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (6) | 1301 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
U19 Primavera 1 | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 700 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (6) | 2047 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 | 3220 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | |
| Total | 38 (1) | 3354 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
9 | 792 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 792 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
17 (8) | 823 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (4) | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (12) | 1084 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
10 (3) | 578 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (3) | 668 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
5 (1) | 388 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
11 | 930 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1454 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
Austrian Cup | 1 | 58 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (1) | 1191 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 527 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (1) | 2136 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2017/2018 |
|
|
16 (2) | 1309 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 222 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (4) | 1531 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
G2B | 6 | 540 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
2. Bundesliga Play-offs | 1 | 80 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
Regionalliga Bayern | 16 (2) | 1291 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (2) | 1911 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
35 (2) | 2920 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 |
|
|
U17 Serie A/B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
20 (6) | 1301 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
U19 Primavera 1 | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
36 | 3220 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
9 | 792 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
17 (8) | 823 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
10 (3) | 578 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
5 (1) | 388 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
11 | 930 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| 2018/2019 |
|
|
14 (1) | 1191 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2017/2018 |
|
|
16 (2) | 1309 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
G2B | 6 | 540 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Bayern | 16 (2) | 1291 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Austrian Cup | 1 | 58 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
12 (3) | 877 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
8 | 700 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
5 (4) | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 527 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 222 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
FWC | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 284 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 19K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

