Manh Hung Pham Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
V-League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
V-League | 2 (2) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 1 | 76 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
V-League | 6 (2) | 440 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 516 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Super Cup | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
V-League | 11 (1) | 942 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (1) | 1014 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
V-League | 20 | 1788 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 20 | 1788 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
V-League | 12 | 1060 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 12 | 1060 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
V-League | 16 | 1437 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 16 | 1437 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
V-League | 10 (2) | 732 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Total | 10 (2) | 732 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2018 |
|
ACC | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
V-League | 9 (3) | 488 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (3) | 758 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
V-League | 10 | 429 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 | 429 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
V-League | 21 (1) | 900 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Total | 21 (1) | 900 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2014 |
|
V-League | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013 |
|
V-League | 16 (1) | 720 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 16 (1) | 720 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
V-League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
V-League | 2 (2) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
V-League | 6 (2) | 440 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
V-League | 11 (1) | 942 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
V-League | 20 | 1788 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
V-League | 12 | 1060 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
V-League | 16 | 1437 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
V-League | 10 (2) | 732 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2018 |
|
V-League | 9 (3) | 488 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
V-League | 10 | 429 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
V-League | 21 (1) | 900 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| 2014 |
|
V-League | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013 |
|
V-League | 16 (1) | 720 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Super Cup | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
AFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 1 | 76 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
ACC | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
15:03
AZ houdt mogelijk bonus over aan nieuwe transfer Yukinari Sugawara
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

